Booking je přední rezervační systém ubytování ve světě. Budete-li hledat hotel kdekoli po světě (zejména ve velkých městech), zkuste Booking.com zde >>.

Hlavní výhody Booking.com

  • Žádné rezervační poplatky – Booking.com si neúčtuje žádné rezervační poplatky – cenu ubytování tedy nebudete mít nijak navýšenou oproti ceně v samotném daném hotelu.
  • Uživatelské recenze – k hotelům najdete na portálu velké množství recenzí od nezávislých cestovatelů jako jste vy. Přednostně jsou zobrazovány recenze v češtině, poté v angličtině. Pokud vybíráte hotel zejména v nějakém populárnějším městě, můžete si být často jisti, že to podstatné se o něm dovíte z dostupných recenzí.
  • Široká nabídka – celková databáze hotelů dosahuje téměř 100 000 hotelů – je opravdu z čeho vybírat. Pro největší a nejpopulárnější světová města má Booking.com v nabídce zpravidla stovky hotelů (například více než 1000 hotelů v Paříži, 800 v Londýně, 800 v Římě apod.)
  • Pokročilý a uživatelsky přívětivý systém v českém jazyce – hledání ubytování možno upřesňovat podle různých parametrů (od městské části po detaily nabídky hotelu), využívat zobrazení hotelů na mapě či prohlížet rozsáhlé galerie hotelů. Průběh rezervace od vyhledání hotelu až po objednání je velice přívětivý a jednoduchý.
  • Záruka spolehlivosti – Booking.com je přední rezervační systém – pozice na trhu mimojiné znamená, že když hotel zarezervujete, tak se nemusíte o ubytování dále starat.
  • Platba online – za hotel platíte online platební kartou. Je to rychlé a na Booking.com spolehlivé (transakce probíhá na vlastním zabezpečeném serveru). Navíc, peníze vám budou odečteny až po skončení vašeho pobytu – platíte tedy jen za dodané služby.
  • Kompletní přehled o vaší rezervaci – po přihlášení na portálu můžete sledovat vše o vaší rezervaci. Dále vám na email po objednání přijde potvrzení obsahující vše podstatné a pro daný hotel sloužící jako závazný poukaz na ubytování (ze smluv portálu z jednotlivými hotely vyplývá automaticky to, že rezervace klienta na portálu je pro hotel závazná).

Z osobní zkušenosti mohu tento rezervační systém jen doporučit, ubytovával jsem se s ním již několikrát a vše bylo v pořádku a odpovídající tomu, co bylo dostupné na webu.
I v případě, že jsem s hotelem nebyl úplně spokojený, vše odpovídalo realitě – jak stálo v recenzích, jednalo se o hotel s levnou cenou, ale nepříliš kvalitním servisem.

Více přímo na Booking.com zde >>.


Tento web provozuje agentura NetHotels.cz – ubytování Londýn, Paříž, New York, Budapešť, Brusel, Vídeň a další města. S námi si můžete pořídit i levné letenky do celého světa s portálem NetLetenky.com


Dále provozuje weby zaměřené na Ubytování v Paříži, Ubytování v Londýně, Hotely Vídeň, Hotely New York a další.